Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně

Vaše příběhy

Adéla Štěrbová, 6.8.2020

STANISLAVA R.
Adéla mi pomohla užitečnými a fungujícími radami ohledně kojení, v okamžiku, kdy už jsem jako prvorodička nevěděla kudy kam. Reagovala na moji žádost pohotově, bez prodlení, její doporučení byla jednoduchá a srozumitelná. S odstupem času, i když jsem její služby už akutně nepotřebovala, se sama zajímala o vývoj situace, což považuji za projev absolutní profesionality.

ALENA R.
S Adél jsem absolvovala zatím celý předporodní kurz, který mi opravdu hodně pomohl. Jak po psychické stránce tak po té informativní. Dozvěděla jsem se spoustu nových a pro mě do té doby neznámých věcí. Kurz byl užitečný nejen pro mě, ale i pro mého partnera. S Adél jsem domluvená ještě na poporodní péči a pomoc s laktací. Nejvíce mě bavil Adélky přístup, který je plný pochopení, lidskosti, určitého nadhledu a profesionality. Na vše mi odpověděla nebo názorně ukázala. Dokázala mě, jakožto budoucí maminku, opravdu uklidnit. Na porod se těším a Adél všem vřele doporučuji. Je ÚŽASNÁ!! Děkuju za všechno!

NIKOLA M.
Adél mi, jednoduše řečeno, strašně moc pomohla a zároveň uklidnila v roli matky!
Když jsem byla pár dní po porodu, nebyla jsem si úplně jistá, že znám a dělám vše správně (bohužel v porodnici mi toho taky moc neřekly a na internetu se všechny názory rozdělují). A proto jsem byla ráda, když jsem zjistila, že Adél se v tomhle oboru pohybuje, má své vlastní poradenství a muže mi pomoci. Jelikož se známe už delší dobu, tak jsem ji napsala a domluvily jsme se ihned na schůzce, kdy dorazila až ke mně domů, a probraly jsme snad každé téma týkající se mého syna. Bylo až neuvěřitelné s jakou profesionalitou a zároveň lidskostí, mi Adél vše vysvětlila. Vím, že kdykoliv budu mít nějaký problém či otázku, mohu ji napsat zprávu, zavolat a ona mi v okamžiku pomůže. Tohoto osobního přístupu si velmi cením a nemůžu ji vynachválit. Je to uklidňující mít někoho, kdo Vám poradí, zvláště když jste prvorodička.

LUCIE P.
Adélu jsem oslovila jen několik dní po narození syna, kdy jsem potřebovala pomoc s kojením. Syn měl novorozeneckou žloutenku, byl hodně spavé miminko a já jako prvorodička jsem vůbec nevěděla, jak se pořádně "rozkojit". První dny doma vůbec neprospíval a já byla z celé situace velmi zoufalá. Vzhledem k množství rad a doporučení z porodnice, od kamarádek nebo z internetu jsem nevěděla, jak mám správně postupovat, aby se mi kojení dařilo. A proto jsem byla moc ráda, že jsem dostala kontakt na Adélu. I přestože v té době měla doma čerstvě narozenou dceru starší pouze o dva týdny než já syna, mi byla moc nápomocná. Adéla si na mě vždy našla dostatek času, vyslechla moje problémy a díky její profesi porodní asistentky a roli maminky dvou dětí mě vždy dokázala výborně poradit. Co se mi na ní líbí je její nadšení proto, co dělá. Už po chvilce co se s ní bavíte, zjistíte, že to není pro ni jen práce. Moc se mi líbí na Adéle její přátelský a empatický přístup, který mě vždy dostal do psychické pohody a to určitě napomohlo úspěšnému kojení. Moc si vážím toho, že i nadále jsme s Adélou v kontaktu. Informuji ji o našich pokrocích i případných nesnází a průběžně se s ní radím, jak překonat různé období, které zrovna přicházejí. Adéle moc děkuji za její pomoc a vím, že kdykoliv budu něco potřebovat, můžu se na ni obrátit.

VERONIKA M.
Téměř každá novopečená maminka mívá problémy s laktací. Ať už hned na začátku nebo po pár měsících, když už si myslíme, že je vše zajeté. Což je můj případ. Adélku jsem oslovila, když synovi byly 3 měsíce s tím, že přestávám mít nejspíš mléko, ale na UM jsem nechtěla přecházet. Stačilo pár dobře mířených rad a vše začalo opět “téct“ jak má :) Synovi je nyní 9 měsíců a večer/v noci kojím stále. Nastávajícím maminkám či maminkám s problémy s laktací Adélku jedině doporučuji!!! Netrapte se samy s běžnými problémy a nechte si poradit od odborníka!

TEREZA P.
Adélka mi pomohla svými zkušenými a moudrými radami nejen v době těhotenství, ale zejména v době poporodní.
Svým profesionálním, ale současně lidským a vlídným přístupem mi vysvětlila řadu věcí, se kterými jsem si, jako prvorodička, nevěděla rady nebo jsem si nebyla jistá správným postupem.
Díky Adélce jsem rychle nabyla důvěru v sebe sama v roli maminky.
Děkuji moc za odbornou péči, které nikdy nescházel lidský a citlivý rozměr, který je pro čerstvou maminku tak důležitý.
Adélka je člověk na správném místě.


S D Í L E T   N A :

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.