Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


SPECIÁLNÍ KURZY


Specializované individuální kurzy. Vyberete si témata, která Vás zajímají. Případně můžeme náplň přizpůsobit přesně podle Vašich představ. Zavolejte, konzultace jsou zdarma. Jednotná cena za jeden kurz: 2.500,- Kč/2h.


KURZ PÉČE O NOVOROZENCE

Tématem kurzu péče o novorozence je především citlivá doba šestinedělí a péče o miminko (hygiena a strava „šestinedělky“, potřeby miminka, manipulace s miminkem, bonding, kojení). V pohodlí Vašeho domova se naučíte manipulovat s miminkem, přebalovat ho, koupat ho i rozeznat jeho potřeby. Díky tomu si budete moci vytvořit rituály, které Vám budou výrazně usnadňovat první dny péče o miminko.


KURZ KOJENÍ

V tomto speciálním kurzu Vás v pohodlí Vašeho domova ještě před samotným porodem naučím všechny důležité postupy, které jsou nezbytné ke správnému a bezproblémovému kojení. Naučíte se správnou techniku přisátí miminka, kojící polohy, správnou stravu i hygienu. Projdeme si všechny problémy spojené s kojením (ragády, retence mléka, apod.) a jak je řešit. Tento kurz Vás s předstihem připraví na nejdůležitější kontakt maminky s miminkem.


KURZ KOJENECKÝCH MASÁŽÍ 1.500,-Kč/1h

Tento individuální kurz Vás naučí správně masírovat kojence. Masírování je důležité pro nastavení pravidelného režimu kojence, uvolnění svalů kojence, jeho správný psychosomatický vývoj i nerušený spánek. Nejdůležitější ovšem je vytváření úzkého citového pouta mezi maminkou a dítětem. Masírování miminka od hlavy až k nožičkám se může stát ideálním rituálem před spaním.

Chcete o tomto kurzu vědět víc? Neváhejte mi zavolat nebo napsat mail.

Kontakty




+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 Babice



IČ: 09352996
Nezávazná poptávka:







Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.