Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


SPECIÁLNÍ BALÍČKYINDIVIDUÁLNÍ PŘEDPORODNÍ KURZ + KURZ PÉČE O NOVOROZENCE + KURZ KOJENÍ

Náplní tohoto balíčku je péče o novorozence je především citlivá doba šestinedělí a péče o miminko (hygiena a strava „šestinedělky“, potřeby miminka, manipulace s miminkem, bonding, kojení). V pohodlí Vašeho domova se naučíte manipulovat s miminkem, přebalovat ho, koupat ho i rozeznat jeho potřeby. Díky tomu si budete moci vytvořit rituály, které Vám budou výrazně usnadňovat první dny péče o miminko. V druhé části Vás potom naučím všechny důležité postupy, které jsou nezbytné ke správnému a bezproblémovému kojení. Naučíte se správnou techniku přisátí miminka, kojící polohy, správnou stravu i hygienu. Projdeme si všechny problémy spojené s kojením (ragády, retence mléka, apod.) a jak je řešit.
Cena balíčku: 7.500,- Kč


INDIVIDUÁLNÍ PŘEDPORODNÍ KURZ + PÉČE PORODNÍ ASISTENTKY (3X NÁVŠTĚVA PO PORODU)

Komplexní předporodní příprava v pohodlí vašeho domova a následná poporodní péče v prvním týdnu po porodu, po dvou týdnech od porodu a ke konci šestinedělí.
Cena balíčku: 8.000,.Kč


INDIVIDUÁLNÍ PŘEDPORODNÍ KURZ + POPORODNÍ NÁVŠTĚVA

Předporodní kurz navíc obohacený o dvouhodinovou návštěvu po porodu, kde si povíme a ukážeme vše o miminku, šestinedělí a kojení.
Cena balíčku: 5.000,-Kč


KURZ PÉČE O NOVOROZENCE + KURZ KOJENÍ

Tento rozšířený balíček v délce 6 hodin obsahuje náplň kurzu péče o novorozence, kurz kojení a rovněž lekci správné masáže kojence. Proč je masírování miminka důležité? Jedná se o velmi důležitý prvek pro nastavení pravidelného režimu kojence, uvolnění svalů kojence, jeho správný psychosomatický vývoj i nerušený spánek. Nejdůležitější ovšem je vytváření úzkého citového pouta mezi maminkou a dítětem. Masírování miminka od hlavy až k nožičkám se může stát ideálním rituálem před spaním.
Cena balíčku: 4.000,- Kč

Ceny jsou platné od 1.4.2022

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.