Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


SPECIÁLNÍ BALÍČKY


KURZ PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY + KURZ PŘÍPRAVY MIMINKA NA POROD, SPINNING BABIES (4 hod.)

V rámci tohoto balíčku Vás v pohodlí Vašeho domova v první části (2 hod.) připravím na cestu do porodnice i na samotný porod. Dostanete informace o tom, co si s sebou vzít do porodnice, kdy vyrazit do porodnice, jaká je role případného doprovodu i jakým způsobem se dá tišit bolest. Budeme se věnovat praktickým otázkám týkajícím se první, druhé, třetí a čtvrté doby porodní. Zaměříme se i na specifika porodu císařským řezem. V druhé části (2 hod.) si ukážeme, jak připravit miminko na porod a tím usnadnit samotný porod (speciální pozice a cvičení – spinning babies, poloha miminka v bříšku). Jedná se o speciální techniku, kdy maminka vytváří místo pro miminko pomocí polohování a cviků.
Cena balíčku: 2.800,- Kč


KURZ PÉČE O NOVOROZENCE + KURZ KOJENÍ (4 hod.)

Náplní tohoto balíčku je péče o novorozence je především citlivá doba šestinedělí a péče o miminko (hygiena a strava „šestinedělky“, potřeby miminka, manipulace s miminkem, bonding, kojení). V pohodlí Vašeho domova se naučíte manipulovat s miminkem, přebalovat ho, koupat ho i rozeznat jeho potřeby. Díky tomu si budete moci vytvořit rituály, které Vám budou výrazně usnadňovat první dny péče o miminko. V druhé části Vás potom naučím všechny důležité postupy, které jsou nezbytné ke správnému a bezproblémovému kojení. Naučíte se správnou techniku přisátí miminka, kojící polohy, správnou stravu i hygienu. Projdeme si všechny problémy spojené s kojením (ragády, retence mléka, apod.) a jak je řešit.
Cena balíčku: 2.800,- Kč


KURZ PÉČE O NOVOROZENCE + KURZ KOJENÍ + KURZ KOJENECKÝCH MASÁŽÍ (6 hod.)

Tento rozšířený balíček v délce 6 hodin obsahuje náplň kurzu péče o novorozence, kurz kojení a rovněž lekci správné masáže kojence. Proč je masírování miminka důležité? Jedná se o velmi důležitý prvek pro nastavení pravidelného režimu kojence, uvolnění svalů kojence, jeho správný psychosomatický vývoj i nerušený spánek. Nejdůležitější ovšem je vytváření úzkého citového pouta mezi maminkou a dítětem. Masírování miminka od hlavy až k nožičkám se může stát ideálním rituálem před spaním.
Cena balíčku: 4.000,- Kč

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.