Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


PŘEDPORODNÍ KURZ SKUPINOVÝ


Předporodní kurz je určen 3 - 7 nastávajícím maminkám (ideálně od 28. týdne těhotenství). Organizuji ho ve spolupráci s volnočasovým centrem Břežánek, v jehož příjemných prostorech v Dolních Břežanech na Vás čeká útulná atmosféra a pohodlí.

Mým záměrem je provést nastávající maminky všemi tématy praktickou a interaktivní formou s následným využitím instruktážních videí, ke kterým získá každá účastnice unikátní přístup.

Kurz se skládá ze čtyř hodinových lekcí. V první lekci se zaměříme na otázky související s těhotenstvím (běžné těhotenské potíže, strava těhotné ženy, fyzické aktivity v těhotenství, vyšetření během těhotenství). Ve druhé lekci si ukážeme, jak připravit miminko na porod (speciální pozice a cvičení – spinning babies, belly mapping, poloha miminka v bříšku). Třetí lekce se týká porodu (otevírání, kontrakce a dýchání, polohy v první a druhé době porodní, farmakologické a nefarmakologické tišení bolesti, partner u porodu) a je určená také pro doprovod nastávajících maminek. Tématem čtvrté lekce je šestinedělí a péče o miminko (hygiena a strava „šestinedělky“, potřeby miminka, manipulace s miminkem, bonding, kojení).

V případě Vašeho zájmu se můžete přihlásit prostřednictvím rezervačního systému Centra Břežánek.

Milé nastávající maminky, budu se na Vás těšit.

Cena kurzu: 3.000,- Kč

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.