Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


PŘEDPORODNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZ


V pohodlí Vašeho domova (Praha a okolí) společně probereme všechna témata, která vás připraví na porod. Kromě domácího prostředí, soukromí, individuálního přístupu a absence cestování je velkou výhodou tohoto kurzu praktické zaměření na jednotlivé ukázky a přizpůsobení náplně přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

Náplň kurzu je teoretická i praktická. Zaměříme se na otázky, které vás zajímají a přizpůsobíme vám předporodní přípravu na míru. Ukážeme si, jak připravit miminko na porod (speciální pozice a cvičení – spinning babies, belly mapping, poloha miminka v bříšku, jak miminku udělat prostor během porodu). Detailně se budeme věnovat samotnému porodu (1.-4.doba porodní, termín porodu, preindukce porodu, poslíčci, odchod hlenové zátky, cervix skore, otevírání porodních cest, kontrakce a dýchání, odchod plodové vody, jak si pomoci od bolesti v domácím prostředí, polohy v první a druhé době porodní, práce se stresem a strachem, porodní přání, kdy odjet do porodnice a co si s sebou vzít, jídlo a pití během porodu, jako to chodí na porodním sále, vaginální vyšetření a monitorování během porodu, dirupce vaku blan, farmakologické (rajský plyn, opiáty, epidurál) a nefarmakologické tišení bolesti (aromaterapie, masáže, spinning babies, polohování, hypnotechniky, voda,…), císařský řez - akutní/plánovaný, spont. porod miminka a jeho přijetí, prevence epiziotomie, dotepání pupečníku, bonding, první přisátí miminka, porod placenty, ošetření po porodu, využití placenty, první dvě hodiny po porodu, partner u porodu). Tato část je určená také pro doprovod nastávajících maminek.

Pokud chcete o daném kurzu vědět víc, nebo si ho chcete rovnou zarezervovat, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle, prostřednictvím sociálních sítí nebo mi napište mail. Ráda Vám odpovím na všechny Vaše otázky.

Cena kurzu: 3.500,- Kč/3h

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.