Adéla Štěrbová, porodní asistentka, lektorka, laktační poradkyně


PŘEDPORODNÍ KURZ INDIVIDUÁLNÍ (9 x 60 min.)


V pohodlí Vašeho domova (Praha a okolí) společně probereme všechna témata, která tvoří náplň předporodního kurzu. Kromě domácího prostředí, soukromí, individuálního přístupu a absence cestování je velkou výhodou tohoto kurzu praktické zaměření na jednotlivé ukázky a přizpůsobení náplně přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

Ideální je rozložit tento devítihodinový kurz na dvě návštěvy v délce 4,5 hodiny. Můžeme se ovšem domluvit i na jiném časovém harmonogramu, a to přesně podle Vašeho přání.

Náplň kurzu se shoduje s variantou určenou skupinám. Zaměříme se na otázky související s těhotenstvím (běžné těhotenské potíže, strava těhotné ženy, fyzické aktivity v těhotenství, vyšetření během těhotenství). Ukážeme si, jak připravit miminko na porod (speciální pozice a cvičení – spinning babies, belly mapping, poloha miminka v bříšku, jak miminku udělat prostor během porodu). Detailně se budeme věnovat samotnému porodu (otevírání, kontrakce a dýchání, polohy v první a druhé době porodní, farmakologické a nefarmakologické tišení bolesti, partner u porodu). Tato část je určená také pro doprovod nastávajících maminek. Poslední tématickou oblastí je šestinedělí a péče o miminko (hygiena a strava „šestinedělky“, potřeby miminka, manipulace s miminkem, bonding, kojení).

Pokud chcete o daném kurzu vědět víc, nebo si ho chcete rovnou zarezervovat, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle, prostřednictvím sociálních sítí nebo mi napište mail. Ráda Vám odpovím na všechny Vaše otázky.

Cena kurzu: 4.500,- Kč

Kontakty
+420 732 671 531


Mariánská 458, 251 01 BabiceIČ: 09352996
Nezávazná poptávka:Odeslat
Tento web používá cookies - více informací. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.